A jak jíš ty?

U nás doma se vždycky říkalo, že alkohol je metla lidstva, ale já zastávám názor, že alkohol nahradilo jídlo. Všichni jíme, někdo rád, někdo z donucení, někdo více, jiný přiměřeně, ale jídlo formuje nás všechny.

Nejde jen o naši fyzickou stránku, jak vypadáme, ale mnohem více jde o to, jak se cítíme. Dnešní doba je skvělá v tom, že se o výživu zajímá čím dál tím více lidí, ale to způsobuje i informační chaos a je těžké se v tom všem zorientovat.

Biochemické a fyziologické procesy jsou dány, ale to neznamená že máme jíst všichni to stejné a bude to všem vyhovovat. Naopak, každy jsme jiný, jsme unikátní kousek o který se musí specialně s láskou pečovat.

Ano, i vy si zasloužíte speciální péči a není v pořádku, když se necítíte dobře a jídlo vám způsobuje stres a negativní pocity.

Můžete začít hned teď a to tím, že mě skrze kontaktní formulář kontaktujete a já vám pomůžu z jídla udělat vašeho nejlepšího přítele.

Co nabízím:

- individualní jídelníček na míru (dlouhodobější spolupráce, 1-6 měsíců)

- individuální konzultace (zpětná vazba na váš jídelníček, doporučení)

- společný nákup potravin, tipy kde nakupovat, co nakupovat (Praha, Berlín) 

- společné vaření (ráda přijdu k vám domů a společně si uvaříme zdravé menu na ukázku)

- přednášky/workshopy o výživě, v češtine a angličtině 

- návrh suplementace, užívání bylin

Nejsem zastánce ani jednoho výživového stylu, naopak razím heslo, že člověk má vyzkoušet všechno. Byla jsem několik let vegetarián, poté vegan, přesedlala poté na Paloe stravu, prošla několikrát programem Whole30, chvíli jedla pouze raw stravu, koketovala s ketogenní dietou a spoustu dalšího mám ještě v plánu vyzkoušet.

Co ode mě v jídelníčku ale určitě neuvidíte jsou cukry, sladkosti a další podobné nekvalitní jídlo. Vše je o individuálním přístupu, vašich chutích, potřebách a rozhodně se vás nebudu snažit přesvědčit, ať jste vegani, Paleo nebo carnivore, nebojte se!

Je to o vás, je to vaše cesta a i když někdy může být trnitá, je důležité aby vás bavila a užívali jste si jí! Pojďte do toho!